MTP-baner-upper
MTP-baner-upper
PL EN FR

Grupa MTP

Grupa MTP
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
T. +48 61 869 20 00
www.grupamtp.pl
www.pcc.mtp.pl

Grupa MTP – dobrze zaprojektowane wydarzenia
Grupa MTP od blisko 100 lat związana jest z organizacją targów, a w 2021 roku obchodzi swoje 100-lecie. Dziś obszar działania jest znacznie szerszy i obejmuje nie tylko targi, ale także mega eventy, koncerty, zawody sportowe, spotkania firmowe i wiele usług uzupełniających, których potrzebują firmy i uczestnicy, aby prowadzić swoją działalność, promować się lub po prostu dobrze się bawić. Aby objąć tak szeroki zakres działań, Zarząd wprowadził nową markę korporacyjną Grupa MTP.
Dziś Grupa MTP to także usługi marketingowe, budowa stoisk targowych, usługi cateringowe, zarządzanie miejscem oraz konglomerat takich marek, jak Poznań Congress Center, IDEAEXPO.MTP, City Marketing GARDENcity, świadczące komplementarne usługi w branży organizacji eventów.
Poznań Congress Center – kongresy i konferencje
Grupa MTP jest również oficjalnym Profesjonalnym Organizatorem Kongresów (PCO), wyróżnionym certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej. Poznań Congress Center, nowoczesne centrum kongresowo-wystawienniczo-rozrywkowe, będące integralną częścią Grupy MTP, przeznaczone jest do realizacji przedsięwzięć w sektorze MICE. PCC posiada ponad 70 sal konferencyjnych, 16 pawilonów wystawienniczych, otwartą przestrzeń oraz parking na 2000 samochodów. Zróżnicowane architektonicznie wnętrza umożliwiają organizację różnego rodzaju wydarzeń, od spotkań biznesowych dla kilkunastu osób po imprezy dla ponad 11 000 uczestników. Poznań Congress Center organizuje co roku 260 wydarzeń. Do najważniejszych w ostatnich latach należały XIII Kongres Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego, 28 Środkowoeuropejska Wystawa Stomatologiczna, Światowy Kongres FDI, 24 Międzynarodowy Kongres Nauk Politycznych.
Indywidualna oferta Grupy MTP obejmuje: biuro organizatora konferencji, produkcję eventów, obsługę pomocniczą, catering, poligrafię, transport, noclegi, wycieczki po mieście i imprezy towarzyszące, projektowanie i budowę stoisk, wynajem i aranżację sal konferencyjnych oraz przygotowanie i dystrybucję materiałów promocyjnych. Doskonała lokalizacja (bliskość lotniska i dworca kolejowego) sprawia, że jest to idealne miejsce na profesjonalne konferencje, kongresy, targi, a także imprezy sportowe i kulturalne.

https://ichs2020poznan.pl/wp-content/uploads/2021/11/MTP-100-lecie_MTP-100-horiz-ENG.png