Slider
PL EN FR

KOMUNIKAT

W obliczu rozprzestrzeniania się pandemii Covid-19, wziąwszy pod uwagę wszystkie możliwe jej konsekwencje zdrowotne, organizacyjne i ekonomiczne, a także prognozy dotyczące postępów choroby, Zarząd Międzynarodowego Komitetu Nauk Historycznych wraz z poznańskim Komitetem Organizacyjnym doszedł do wniosku, że organizowanie Kongresu w uprzednio wyznaczonym terminie nie byłoby rozsądne. W związku z tym ogłaszamy przełożenie Kongresu na 22-28 sierpnia 2021 r.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem w Poznaniu w przyszłym roku.

Z najlepszymi życzeniami!
Andrea Giardina
Catherine Horel wraz z Zarządem MKNH
Krzysztof Makowski wraz z Komitetem Organizacyjnym

W związku z decyzją o przełożeniu Kongresu na 22-28 sierpnia 2021 roku, okres wczesnej rejestracji (Early Bird) został przedłużony do 31 marca 2021 roku.

WAŻNE!

Komitet Organizacyjny pragnie poinformować, że: 1. Uiszczona już opłata rejestracyjna pozostaje oczywiście ważna również na Kongres w nowym terminie. Jeśli jednak, niestety, w Kongresie w sierpniu przyszłego roku nie będziecie Państwo mogli wziąć udziału, to możecie anulować rejestrację na ogólnych zasadach określonych w Regulaminie; 2. Program Kongresu zasadniczo pozostaje bez zmian. Jeśli jednak w ciągu tego roku ktoś z Państwa zechce zrezygnować lub zaktualizować strukturę swojego panelu, to prosimy uprzejmie o informację. Pewne przetasowania będą oczywiście możliwe. Wszystkie ważne informacje dotyczące Kongresu będą się pojawiać sukcesywnie na naszej stronie internetowej i na Facebooku.

więcej

AKTUALNOŚCI

31.03.2021
Data

Early Bird

W związku z decyzją o przełożeniu Kongresu na 22-28 sierpnia 2021 roku, okres wczesnej rejestracji (Early Bird) został przedłużony do 31 marca 2021 roku.

więcej